MEIST

Webersoni pärand ulatub sügavale, kus käsitööoskused on põlvest põlve edasi antud.

Täna on Weberson tuntud oma peene käsitöö poolest, pakkudes laia valikut eritellimusmööblit köögimööblist ja garderoobidest kuni vannitoamööbli ja siseusteni. Iga mööbliese on valmistatud arvestades kliendi ruumi eripärasid ja isiklikke eelistusi, kasutades selleks parimaid materjale ja viimistlustehnikaid. Weberson on pühendunud ka keskkonnasäästlikkusele, kasutades vastutustundlikult hangitud puitu ja materjale.

Ajatu disain ja meisterlik käsitöö

Missioon

Meie missioon on luua eritellimusel mööbel, mis vastab iga kliendi ainulaadsetele vajadustele ja soovidele, kasutades selleks parimaid materjale ja meisterlikke töövõtteid, samas austades keskkonda ja säilitades käsitööpärandit.

Visioon

Meie visioon on olla tunnustatud kui eritellimusmööbli valdkonna liider, pakkudes ajatut disaini ja ületamatut kvaliteeti, mis kestavad läbi põlvkondade.

Meie väärtused

Käsitöömeisterlikkus

1

Iga Webersoni mööbliese sünnib aastatepikkuse oskusteabe ja pühendumusega. Meie meistrite käed vormivad materjale austuse ja hoolega, tagades, et iga toode peegeldab nii ajatut ilu kui ka erakordset kvaliteeti.

Kliendikesksus

2

Teie visioon on meie inspiratsioon. Pühendume 110%, et mõista ja ellu viia Teie unistused , pakkudes personaalset lähenemist alates esimesest kohtumisest kuni järelteeninduseni. Teie rahulolu on meie peamine eesmärk.

Jätkusuutlikkus

3

Weberson väärtustab keskkonda ja püüdleb selle poole, et meie toodete valmistamine oleks võimalikult keskkonnasõbralik. Kasutame vastutustundlikult hangitud materjale ja optimeerime tootmisprotsesse, et meie mööbel oleks mitte ainult ilus, vaid ka keskkonnateadlik valik.

TÄHTSÜNDMUSED MEIE AJALOOS

Meie ajaloo märgilised hetked, mis on kujundanud Webersoni kui tippklassi eritellimusmööbli valmistaja mainet.

2021

Loodi ettevõte Weberson OÜ, tuginedes põlvkondade pikkusele tisleripärandile.

2022

Investeerisime tootmisprotsesside täiustamisse, et tõsta nii täpsust kui ka kvaliteeti, kasutades selleks uusimaid tehnoloogiaid ja masinaid.

2023

Alustasime koostööd tunnustatud Eesti disaineritega, laiendades oma pakkumisi terviklike sisekujunduslahendusteni, mis hõlmavad nii mööblit kui ka siseuksi ja muid detaile.

2024

Eesmärk on jätkata innovatsiooni ja kasvu suunal, tuues turule uusi põnevaid tooteid ja lahendusi.

Aastat kogemusi
0 +
Tehtud tööd
0 +
Õnneliku klienti
0 +
Taaskasutatud materjali
0 t+

Meie tiim

Siim Veersalu
siim@weberson.ee

Siim Veersalu
siim@weberson.ee

Siim Veersalu
siim@weberson.ee

VÕTA ÜHENDUST

Avage uks eritellimusmööbli maailma ja kirjuta meile juba täna.