TEHTUD TÖÖD

Weberson on loonud aastate jooksul arvukalt eritellimusmööbli projekte, mis ühendavad elegantsi ja praktilisuse.

Oleme uhked oma rikkaliku portfelli üle, mis esitleb meisterlikult teostatud projekte erinevatest kategooriatest — alates luksuslikest köögimööblilahendustest kuni elegantsete garderoobide ja individuaalse lt kujundatud kontorimööblini.

Lamedi köögiprojekt

Selles projektis kohtusid kliendi selge nägemus ideaalsest lõpplahendusest ja Webersoni meistrite oskused see teostada. Lamedi köök on kujundatud maitsekalt ja ajatu disainiga pidades silmas valitud materjalide vastupidavust ning funktsionaalsust. Köögis on mitmeid nutikaid lahendusi, mis muudavad selle kasutamise mugavaks ja  köögitoimetused sujuvaks. Näiteks valgustatud sahtlid ja kapid, vaikselt sulguvad sahtlid, hulgaliselt panipaiku ja kappi integreeritud redel kõrgemate kappide teenindamiseks, nii gaasi- kui ka elektripliit köögisaares ning peidetud sügavkülmik seinakapis. Kliendi erisooviks oli võimalikult tühjade tasapindadega köök, kus kõik vajalikud seadmed oleksid olemas, kuid silma alt ära. Lahendusena sai loodud pocketustega tasapind, mis on võimalik sulgeda, kui seda ei kasutata.

Hubase linnakodu köögiprojekt

Hubase linnakodu rajanud perekond teadis juba enne majaehituse algust, et uue kodu südameks saab köök, kus nii pere kui sõpradega mõnusalt aega veeta ja maitserännakuid nautida. Seetõttu tehti köögi planeerimisega algust juba siis, kui uuest kodust oli valmis vaid vundament. Pere soovis stiilset ja funktsionaalset kööki, kus päriselt ja palju kokkamisega tegeleda, sest uute retseptide katsetamine on pere ühine hobi. Kuna tõelisi meistriteoseid ei saa valmistada ilma elava tule ja puupliidita, siis täitsid  Webersoni meistrid  ka selle unistuse.

Eksklusiivse korteri sisustusprojekt

Selles projektis said Webersoni meistrid vastutusrikka ülesande täita tunnustatud Eesti disaineri nägemus kogu korteri detailideni viimistletud sisustusest. Lõpplahendusena valmis harmooniline tervik, kus klassikalist stiili täiustavad modernsed elemendid. Tulemuseks on eksklusiivne kodu miljööväärtuslikus piirkonnas.

Klassikaline köögiprojekt

Mahedates toonides kodu nõudis samas stiilis harmoneeruvat klassikalist kööki. Webersoni meistritel oli rõõm teostada kliendi unistus ja disaineri nägemus. Kauni ja rahuliku terviku moodustumiseks värvisime ka kõik siseuksed ja piirdeliistud köögiga samat tooni ning klient jäi tulemusega väga rahule.

VÕTA ÜHENDUST

Avage uks eritellimusmööbli maailma ja kirjuta meile juba täna.